Sraz BMW | Klatovy

Celkem se nás tam sjelo 56 kousků BMW E24.V

Počasí na srazu v Klatovech nás přivítalo prosluněným ránem v kempu v Nýrsku. Na vyjížďce přes hranice k lanovce v německém Arberu jsme se projeli krásnou přírodou a následovalo setkání s německým klubem BMW 6 na náměstí v Klatovech. Celkem se nás sjelo 56 „6“. Po obědě jsme se ještě projeli do Motomuzea v Železné Rudě a „zakázanou“ vyjížďkou lesní cestou až nahoru na rozhlednu „Pancíř“. Počasí nám celou dobu přálo, takže „panorámata“ byla prostě úžasná. Tankovat se cestou musí, proto jsme na jedné z místních čerpacích stanic doplnili pohonné hmoty a pak už nás pak čekala jen příjemná večeře, posezení v kempu a ráno cesta domů.

Sraz BMW | Chlumec nad Cidlinou

V srpnu roku 2015 na Srazu u Járy v Chlumci nad Cidlinou jsme navštívili Hrádek u Nechanic a rozhlednu Zvičina.

Sraz se povedl, počasí nás přímo grilovalo, cestou nahoru na Zvičinu naštěstí „vařilo“ jen  jedno z aut – to Radkovo – a po návratu z vyjížďky nás zachránil bazén na zahradě a chlazené pivo, takže jsme všichni přežili.

Sraz BMW | Frühjahrstreffen 2015 Plauen

3.květnový víkend jsme vyrazili na tradiční sraz BMW do Plauen a přinášíme pár fotek!

Motto – “Mosty vidět a mosty stavět.”

Vogtland má bouřlivé dějiny a na svém území na malé rozloze má spoustu mostů. Vyrážíme v pátek z dílny M.Y.C. GARAGE a  po příjezdu „stavíme mosty“ díky naší návštěvě v Deutsch-Deutsches Museum Mödlareuth.

Odpoledne nás čekala prohlídka města Plauen.

V sobotu vyrážíme na naplánovaný výlet na Goeltzschtalbruecke – největší cihlový most světa. Byla zorganizována prohlídka tohoto díla, které je nyní ještě v provozu. Odpoledne jsme navštívili muzeum kosmických letů ve městě, kde se narodil první německý kosmonaut a poté jsme jeli okolo asi nejstudenějšího, obydleného městečka.

Na akci jsme potkali 28 E23 a 3 E31.

Odkaz na sraz včetně dalších termínů srazů: http://www.bmw6er-club.com/termine

Klub sportovních aut BMW | Brno Autodrom

V létě 2015 jsme si byli zajezdit s Klubem sportovních aut s BMW M635csi na Automotodromu v Brně.